Wtyczki WordPress wyświetlające ostatnie posty w panelu bocznym

Wtyczki WordPress wyświetlające ostatnie posty w panelu bocznym

Szablony WordPressa są raczej ponadstanowo wyposażane w funkcję wyświetlania najnowszych wpisów w sidebarach. Jeśli jednak korzystamy z darmowego szablony nie mamy wpływu na sposób, w jaki się te posty wyświetlają. Przydać się nam zatem może odpowiednia wtyczka.

Recent Posts Widget With Thumbnails

Recent Posts Widget With Thumbnails to jedna w wielu wtyczek, które umożliwiają nam wyświetlanie najnowszych spisów w panelu bocznym. Proponuję ją dlatego, iż jest łatwa w obsłudze, a jednocześnie ma kilka ciekawych funkcji. Po jej zainstalowaniu nie musimy niczego dodatkowo ustawiać, tylko od razy możemy przejść do zakładki z widgetami, w której pojawi nam się nowy widget o nazwie Recent Posts Widget With Thumbnails.

Ogromną zaletą tej wtyczki jest to, że możemy w miarę dowolnie zmieniać sposób wyświetlania postów w sidebarze: ze zdjęciem lub bez zdjęcia, z wprowadzeniem lub bez, z tytułem lub bez. Możemy zdecydować o liczbie wyświetlanych postów i dowolnie zmieniać wielkość zdjęcia. Najciekawsze jest chyba to, że mamy możliwość zadecydowania o tym, z której kategorii mają być wyświetlane posty.

Dzięki tym wszystkim opcjom, łatwiej dopasować widget do naszych potrzeb.

Tekst: Jacek P. Narożniak
Zdjęcie: Elvert Barnes, Flickr.com

Jacek P. Narożniak

Dziennikarz, copywriter oraz specjalista od optymalizacji i pozycjonowania stron, serwisów i sklepów internetowych. Prywatnie wielbiciel zwierząt, a zwłaszcza kotów. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

Udostępnij post na:
Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator
E-mail
Witryna internetowa