Blogi, strony i serwisy internetowe

Blogi, strony i serwisy internetowe, którymi się zajmowałem lub zajmuję

Wszystko o Kotach (http://wszystkookotach.pl)

Wszystko o Kotach

Serwis dla kociarzy Wszystko o Kotach – to moje najnowsze dzieło, nad którym właśnie pracuję. W zamierzeniu ma to być serwis informacyjny zarówno dla wielbicieli, jak i dla hodowców kotów.

Serwis ten zacząłem tworzyć 18 kwietnia, a zatem przede mną jeszcze wiele roboty, by nadać mu ostateczny kształt (jeśli to w ogóle jest możliwe, gdyż dobra strona powinna się ciągle rozwijać).

Serwis Wszystko o kotach istnieje więc bardzo krótko, ale już mogę pochwalić się pierwszym sukcesem. Po dwóch tygodniach od zaistnienia pozycjonowała się na drugiej stronie wyszukiwarki Google!

Serwis spółki kakadu (http://kakadu.pl/)

Kakadu - Sklepy zoologiczne
Od 2010 do 2013 całkowicie samodzielnie tworzyłem stronę spółki Kakadu w oparciu o gotowy szablon napisany pod Joomlę, a w 2013 po przeniesieniu serwisu na nowy CMSWordPress we współpracy z innymi współpracownikami powiększonego zespołu e-marketingu. Jak to jednak wspomniałem już w zakładce Artykuły i teksty na blogi, strony i serwisy internetowe, pozostałem autorem zdecydowanej większości tekstów na serwisie. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to dzięki moim tekstom i pracy reszty zespołu, na przykład na frazę karmy dla psów umieściliśmy serwis Kakadu na drugiej stronie wyszukiwarki Google (dane na dzień 16 kwietnia 2015) , a na frazę karmy dla kotów na pierwszej stronie.

Blog o kotach Na drapaku (http://www.nadrapaku.pl/)

Na drapaku - Blog o kotach
Z blogu o kotach Na drapaku jestem bardzo dumny. Stworzyłem go całkowicie samodzielnie i prowadziłem dla Kakadu od kwietnia 2013 roku. Najbardziej się cieszę, że udało w krótkim czasie udało mi uczynić go bardzo popularnym i – przede wszystkim – wysoko pozycjonowanym w wyszukiwarkach Dla przykładu, na frazę przeziębienie u kota blog pozycjonuje się na 4 miejscu w Google! Na frazę zaś co zrobić, gdy kota miauczy w nocy – na 2 miejscu! (Dane na dzień 16 kwietnia 2015)

Blog o zwierzętach Telekarmy (http://www.telekarma-blog.pl/)

Tekakarma Blog
Blog Telekarmy to drugi blog, który stworzyłem i prowadziłem w ramach współpracy ze spółką Kakadu, która jest właścicielem Internetowego Sklepu Zoologicznego Telekarma. Dzięki mojej pracy i on znajdował się wysoko w wynikach wyszukiwarki internetowej. Przykładowo, na frazę kosmetyki u kota znajduje się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google (dane na dzień 16 kwietnia 2015).