O mnie

Kilka słów o mnie i o mojej pracy w zawodzie dziennikarza i copywritera

Jacek P. Narożniak - Dziennikarz, Copywriter, Autor tekstów na zamówienieKim jestem?

Nazywam się Jacek Narożniak i jestem dziennikarzem, copywriterem, specjalistą od optymalizacji i pozycjonowania stron, serwisów i sklepów internetowych oraz e-piarowcem. A z zamiłowania również biologiem, zoologiem, behawiorystą i kocim psychologiem, a także socjobiologiem.

Karierę w zawodzie dziennikarza zacząłem w 1994 roku. O tego czasu współpracowałem z takimi czasopismami, jak Wiedza i Życie, Charaktery, Cogito, Viktor Gimnazjalista czy KOT, dla których przygotowywałem felietony, artykuły poradnikowe, reportaże, wywiady, informacje prasowe i inne materiały. Przez pewien czas pracowałem także dla Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego. Muszę przyznać, że największą satysfakcję czerpałem ze współpracy z Magazynem KOT, w którym prowadziłem stałą rubrykę o zachowaniu kotów, cieszącą się wielką popularnością wśród czytelników.

W 2010 roku rozpoczęła się moja przygoda z mediami elektronicznymi, czyli jako copywriter zacząłem publikować swoje teksty na stronach i serwisach internetowych. Wtedy też zacząłem specjalizować się w e-Public Relations oraz optymalizacji i pozycjonowaniu stron WWW. Przez długi czas współpracowałem ze spółką Kakadu – największą siecią sklepów zoologicznych w Polsce.

Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem kotów i jednym z pierwszych w naszym kraju hodowcą kotów rosyjskich niebieskich – najwspanialszej kociej rasy na świecie. Lubię też podróżować. Moim sercem szczególnie zawładnęła Turcja – kraj wielkich kontrastów, wspaniałych krajobrazów i ludzi – którą odwiedzam, kiedy tylko mogę.

Pozdrawiam, Jacek P. Narożniak